Sākums Par mums

Par mums

Hanzas Flīžu tirgus ir lielākais specializētais flīžu un flīzēšanas piederumu veikals Latvijā. Hanzas flīžu tirgū nopērkams viss flīzēšanai nepieciešamais - grīdas un sienas flīzes iekštelpām, mozaīkas,dabīgā akmens, granīta flīzes, salizturīgas flīzes āra terasēm,klinkera flīzes,  flīzes, kas ir īpaši izturīgas pret nodilumu, dekoratīvie elementi, flīžu līmes, špakteles un flīzēšanas instrumenti. Hanzas flīžu tirgus Rīgā veiksmīgi darbojas jau 18 gadus.

Hanzas flīžu tirgus piegādā flīzes no ražotājiem Vācijā, Itālijā un Spānijā. Pie mums vienmēr var iegādāties - 100 līdz 3000 m2 no katra flīžu veida bez iepriekšējas pasūtīšanas. Jebkurā laikā Jūs varat pasūtīt arī lielākus flīžu daudzums.Lai nodrošinātu pircējus ar visplašāko sortimentu un iespēju flīzes nopirkt uzreiz, mūsus veikala platība pārsniedz 1000 m2, kā arī noliktavā vienmēr ir pieejami 100 000 m2 flīzes. Patstavīgi sekojam jaunākajām modes tendencēm, bet tai pašā laikā nodrošinām pieņemamas cenas.

Hanzas Flīžu tirgū viegli orientēties flīžu paraugos, jo flīzes atkarībā no cenas un pielietojuma ir izvietotas sektoros, katram flīžu veidam norādīta tā cena, šķira, izmērs, slodzes grupa, salizturība un citi parametri.

Pie pašām veikala durvīm atrodas liela autostāvvieta, kurā vienmēr atradīsies vieta gan vieglajai, gan arī smagajām automašīnām.

Būsiet laipni gaidīti "Hanzas flīžu tirgū", lai apskatītu visu paši savām acīm!

Grīdas flīzes

Grīdas flīzes izšķir: akmens masas ,keramikas un dabīga akmens (granīts, marmors) flīzes. Akmens masas un dabīgā akmens flīzes var izmantot gan iekšdarbiem, gan ārdarbiem. Keramikas flīzes klāj tikai iekštelpās, jo tās nav salizturīgas.

Uzzināt vairāk

Sienas flīzes

Sienu flīzes tiek izgatavotas no keramikas masas, tās ir mīkstākas nekā grīdas flīzes, tādēļ sienu flīzes nevar līmēt uz grīdas, bet grīdas flīzes ir iespējams klāt arī uz sienas.

Uzzināt vairāk

Dekori

Flīžu dekoriem, papildus funkcionālajam pielietojumam, būtiskākā ir estētiskā  nozīme, tās ir flīzes kā interjera elements, kas pasvītro katras telpas īpašnieka individualitāti un radošumu.

Uzzināt vairāk